Ranking mebli dziecięcych 2017


Akcesoria dla rodziców i niemowląt
Dwustronny Kokon Dla Noworodka / Otulacz Muzpony Havana Kup teraz
Poduszka do Noszenia i Karmienia Candide - Wsparcie Snu Topponcino Kup teraz
Torba do Wózka + Przewijak Fresk - Dachsy Kup teraz

Meble dziecięce muszą być idealnym wyborem na lata do pokoju Twojego malucha. Czym powinny się charakteryzować i z jakiej firmy najlepiej wybrać zabudowę do pokoju dziecięcego? Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem, w którym porównujemy ofertę polską jak i zagraniczną. 

Melbe dziecięce ranking 2017 

Meble dziecięce DeDeKids

 OFERTA MARKI >>

Wybierając meble do pokoju dziecięcego, trzeba zwracać uwagę na wiele ich cech. Powinny być przede wszystkim jak najlepiej wykonane i odznaczać się wielką trwałością. Maluchy mogą być w końcu dość wymagającymi użytkownikami, którzy w czasie codziennych zabaw potrafią na różne sposoby uszkadzać wyposażenie swojego pokoju. Meble muszą być również bezpieczne, aby nie istniało przy nich ryzyko jakichkolwiek nieszczęśliwych wypadków. Meble firmy DeDeKids zostały zaprojektowane przy uwzględnieniu wszystkich tych wymagań. Odznaczają się one doskonałym wyglądem – każdy model należący do dowolnej linii produktów prezentuje się tu naprawdę ciekawie. W ofercie znajdują się różne rodzaje mebli, które można dopasować zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Użycie pięknych kolorów sprawia, że meble te wprowadzą mnóstwo radości i życia do każdego pokoju. Ich twórcy dokładają wszelkich starań do tego, aby łączyły w sobie również pełną wygodę użytkowania z całkowitym bezpieczeństwem. Stosuje się w nich także wiele nowatorskich rozwiązań, które znacznie zwiększają ich funkcjonalność.


Meble dziecięce Pinio

 OFERTA MARKI >>

Dzięki meblom Pinio można stworzyć dla swoich dzieci niezwykły pokój, który stanie się dla nich miejscem rodem z najwspanialszych baśni. Meble odznaczają się niezwykle unikalnymi, fantazyjnymi kształtami. Dzięki nim codzienne, zwykłe korzystanie z wyposażenia pokoju będzie dla dziecka wspaniałą zabawą. Producent kładzie również duży nacisk na kwestię ekologii, stosując w swoich meblach wyłącznie drewno najwyższej jakości. Daje to równocześnie pewność, że są one w pełni bezpieczne dla maluchów. W meblach tych nie używa się żadnych substancji groźnych dla zdrowia dziecka. Sama oferta jest niezwykle różnorodna. Można znaleźć w niej meble wykonane w najróżniejszych stylach i motywach. Bogata kolorystyka oraz niezwykłe kształty sprawiają, że jest to świetna propozycja do każdego bajkowego pokoju.


Meble dziecięce Klupś

 OFERTA MARKI >>

Klupś to firma zajmująca się meblami dziecięcymi, która może poszczycić się naprawdę długą tradycją. Działa na rynku od kilku dekad i stale dostarcza swoim klientom meble stojące na najwyższym możliwym poziomie. Firma jest rozwijana przez jedną rodzinę i przechodzi z pokolenia na pokolenie do kolejnych osób. Dzięki temu wszystkie oferowane przez nią meble są projektowane z taką samą pasją i zaangażowaniem, jak dawniej. Przy przygotowywaniu swojej oferty firma bierze pod uwagę wszystkie wymagania współczesnego klienta. Rodzice którzy wiedzą, jak trudnym zadaniem jest umeblowanie pokoju swojego dziecka spotkają się tutaj ze stuprocentowym zrozumieniem. Oferta jest przy tym bardzo szeroka, dzięki czemu można znaleźć w niej dosłownie wszystkie elementy wyposażenia dziecięcego pokoju. Dużą uwagę przykłada się tu również do ekologii – meble wykonywane są jedynie z drewna o pewnym pochodzeniu. Nie stosuje się tu również żadnych substancji ani produktów, które mogłyby stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka.


Meble dziecięce ATB

 OFERTA MARKI >>

Kolejna firma z długą tradycją, która od wielu lat produkuje doskonałe meble dla dzieci. Klienci cenią ją za solidne wykonywanie wszystkich produktów. Zawsze można kupić tu meble które są jednocześnie piękne, jak i solidne i praktyczne. Na przestrzeni wielu lat swojej działalności firma wyrobiła własne standardy i metody produkcji doskonałych mebli. Zawsze stawia ona na drewno o najwyższej jakości, mając na uwadze również to, jak istotna jest ekologia. O wysokim poziomie oferowanych tu mebli świadczy fakt, że są one eksportowane na wiele europejskich rynków.


Meble dziecięce Ikea

 OFERTA MARKI >>

Meble dziecięce Ikea nie tylko zapewniają maluchom wygodę i bezpieczeństwo, ale także pomagają im w rozwijaniu swojej kreatywności. Zawsze są one wykonane na najwyższym poziomie, a szeroka oferta pozwala na realizowanie najbardziej fantazyjnych pomysłów jeśli chodzi o urządzanie pokoju dziecięcego.

Podsumowanie 

Naszym zdaniem firma DeDeKids zwyciężyła w rankingu pod względem jakości, oraz wyglądu ofertowanych mebli dla dzieci. Warto postawić na mniejsze firmy zwłaszcza z naszego kraju, ponieważ oferują nie tylko przystępne ceny ale także wysoką jakość produktów. My już wybraliśmy po wielu testach, a Ty?


Sprawdź ofertę zabawek, mat edukacyjnych i karuzeli do łóżeczka
Zabawki Janod - Tablica z Magnesami w Walizce 4 w 1 Kup teraz
Mata Edukacyjna Skip Hop - ABC & Me Kup teraz
Karuzela do Łóżeczka Little Dutch - Biała / Ocean / Mięta Kup teraz

Autor

Redakcja

mebledziecieceranking.pl